VH1
VH2
VH3
VH4
VH5
VH6
VH7
VH8

Radiostanice Motorola

Analogové radiostanice Motorola jsou standardem mezi mobilními a přenosnými vysílačkami a v poslední době jsou doplňovány digitálními radiostanicemi Motorola MOTOTRBO dle standardu DMR.

Digitální vysílačky Motorola MOTOTRBO jsou zpětně kompatibilní se svými analogovými předchůdkyněmi a radiostanice Motorola jsou zřejmě nejrozšířenější značkou radiostanic  v ČR a ve většině Evropy.

Vysílačky Motorola s používají všude tam, kde je potřeba rychlé a spolehlivé spojení při profesionálním nasazení, při sportu i zábavě.

Kvalita a spolehlivost radiostanic Motorola i ve velmi těžkých pracovních podmínkách odráží více než 90 let tradice výroby vysílaček značky Motorola.

Série VERTEX 530

Malé a cenově výhodné digitální radiostanice VERTEX Standard eVerge mohou pracovat jak v digitálním i  analogovém režimu. Digitální režim je ve standardu DMR a je kompatibilní s radiostanicemi MOTOTRBO. V analogové verzi podporuje CTCSS/DCS, MDC-1200 2-Tón, Sel-5, DTMF telefonní propojení a paging.   Výhodou digitální verze je nemožnost odposlechu stávajícími analogovými radiostanicemi.

 

NOVÝ REPEATER SLR5500

SLR5000

Náhrada za DR3000. Nový vzhled, podporuje všechny MOTOTRBO radiostanice a systémy.

 

 

Vyhledat v textu

29. 5. Maxmilián

Zítra: Ferdinand

Nejnovější MOTOTRBO

Ultratenká radiostanice pro bezpečnostní složky a pořadatelskou činnost.
Cena: 10 450,-Kč

SL1600 vh-com.pdf
SL1600

NOVÉ MOTOTRBO

Nová série analogových radiostanic MOTOTRBO série DP1400 s možností doplnění o digitální mód.

DIGITÁLNÍ Přenosné
DP1000.JPG

Návštěvnost stránek

123924